Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Nakupte si u nás rybářské pruty, rybářské navijáky a další potřeby pro rybolov

Všechny rybářské pruty se kupují lépe, než si začínající i pokročilí rybáři umějí představit. Postačí zorientovat se v různých technikách rybolovu a můžete si pořídit rybářské pruty, anebo rybářské navijáky. Přitahuje vás například plavaná, přívlač, kaprařina, anebo sumcařina, muškařina, feeder, pak si pro tyto techniky zvolíte kaprové rybářské pruty, nebo přívlačové rybářské pruty, ale také mořské rybářské pruty anebo feederové rybářské pruty Shimano, Jaxon anebo Daiwa. Teleskopické rybářské pruty kaprové se vyznačují malou hmotností. Značkové rybářské pruty Jaxon jsou vyhlášené mezi kaprovými pruty, stejně jako mezi match pruty. Profesionální rybářské pruty – mačovky – jsou využívány pro závodní typ rybaření – plavanou. Mačkové pruty a ostatní rybářské pruty se odlišují v tom, že tyto mají více oček, a proto se využije jemné akce prutu, jež bude svižná a rovněž koncová. Avšak něžná, střední a těžká zátěž vrhu jsou podstatnými měřítky pro volbu mačového prutu.

Pro rybolov s krmítkem se hodí feederové rybářské pruty značek Jaxon a Daiwa. Dané rybářské pruty jsou s jemnými, výměnnými špičkami s podstatnou detekcí záběru, a to je odlišuje od dalších prutů. A proto se rybářské pruty feederové podle rozměrů člení na pickery rybářské pruty, winkelpickery rybářské pruty, light rybářské pruty, střední a heavy rybářské pruty. Rybář, který se vyžívá rybaření s přívlačí, čili v lovu s nástrahou a provokací dravce, si může nakoupit rybářské pruty Jaxon, Daiwa a Shimano, které mají nižší hmotnost a různorodost přívlače. K přívlačovým prutům se prodávají patřičné přívlačové rybářské navijáky. Veškeré sumcové rybářské pruty se vyznačují velkou jakostí díky své absolutní výdrži. Hodí se přikoupit si i rybářské navijáky nebo multiplikátor.

Zákazníkům dodáváme i výrobky, které nenajdete v aktuální nabídce e-shopu. Doporučujeme sledování akčních slev, odměny jsou připraveny pro věrné zákazníky.


Filed under: Obchod — Štítky:, , — registracePR @ Květen 13, 2016 1:03 pm

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář